پرداخت هزینه ZAB زاب (Sekretariat der Kultusministerkonferenz) آنرکنونگ مدارک دانشگاههای خارج از آلمان

متقاضیانی که درخواست ویزای کاری آلمان را دارند باید قبل از درخواست ویزا مدارک دانشگاهی شان را در زاب ZAB مورد ارزشیابی قرار دهند.

همچنین چنانچه دانشگاه شما در لیست آنابین نباشد می توانید از طریق زاب دانشگاه خود را مورد ارزیابی قراردهید.

  • اگر قرارداد کاری آلمان را دارید ٢هفته ای، بعد از واریز مبلغ  ارزشیابی انجام می شود.
  • اگر قرارداد ندارید و برای جاب سیکر یا تحصیلی میخواهید اقدام کنید ٣ماه ارزشیابی طول خواهد کشید.

نحوه اپلای به زاب:

https://www.kmk.org/zab/central-office-for-foreign-education/statement-of-comparability-for-foreign-higher-education-qualifications/application-and-fees/application-form.html

در حال حاضر هزینه ارزشیابی موسسه زاب ۲۰۰ یورو هست.

هنگام ثبت سفارش لطفا رفرنس پرداخت را که از  زاب دریافت کردید در فرم سفارش وارد بکنید این رفرنس با L2019 شروع می شود.  زاب از این طریق شما را به عنوان پرداخت کننده پول شناسایی می کند.

 

شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید. لذا در اسرع وقت نسبت به پرداختیهای خود اقدام بکنید.

 

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را در این فیلد وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA

قیمت یورو : ۱۵,۰۰۰ تومان(26/ژوئن/2019 ساعت 18:06:13)

محدودیت سفارش حداکثر2500
تعداد ارز :

تلگرام