پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس

برای پرداخت هزینه کنفرانس لطفا فقط اطلاعات ضروری و مربوط به قرارداد را پر بکنید. چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام با ما تماس بگیرید. لطفا رفرنس پرداخت ( به آلمانی  Verwendungszweck)  را در فرم سفارش به دقت پر بکنید.  اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده  حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست.

پرداختی های شما تماما از طریق درگاههای امن و قابل پیگیری قانونی بانکهای کشور انجام می شود.

بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی بلافاصله سفارش شما انجام خواهد شد. شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید. لذا در اسرع وقت نسبت به پرداختیهای خود اقدام بکنید.

توجه!:

چنانچه دانشگاه برای شما صورتحساب ارسال کرده و یا اطلاعات پرداخت روی وبسایت دانشگاه است لطفا اطلاعات فوق را از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ سایت در اختیار ما بگذارید تا نسبت به پرداخت سفارش شما اقدام گردد.

 

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را در این فیلد وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت یورو : ۱۵,۰۰۰ تومان(15/نوامبر/2018 ساعت 14:11:22)

محدودیت سفارش حداکثر2500
تعداد ارز :

تلگرام