هزينه كلاس زبان از قبيل IELTS ,DSH , TestDaF

لطفا رفرنس پرداخت ( به آلمانی  Verwendungszweck)  را در فرم سفارش به دقت پر بکنید. اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست. ما فیلدهای سفارش را برای راحتی مشتری طوری طراحی کردیم تا متقاضی با انتخاب اسم دانشگاه اطلاعات بانکی در فیلدهای مربوطه خودکار پر بشوند. با وارد کردن اطلاعات شخصی حتی الامکان رفرنس پرداخت به طور خودکار برای اکثر دانشگاهها پر خواهد شد. لطفا در صورت مغایرت شماره ایبان (IBAN) که دانشگاه در اختیار شما قرار داده با IBAN که ما در سایت قرار دادیم از گزینه سایر دانشگاهها استفاده بکنید و اطلاعات بانکی را طبق صورتحساب دانشگاه وارد بکنید.

پرداخت آزمونهای گوته درخارج ایران

 پرداخت ثبت نام آزمونهای گوته در ترکیه , آذربایجان,  ارمنستان  و گرجستان برای ما مقدور هست. کارمزد هر پرداختی ۲۵ یورو هست. بعد از ثبت نام آزمون در ترکیه بلافاصله به مرکز مربوطه ایمیل بزنید و درخواست تایید ثبت نام و گرفتن اطلاعات واریز را بکنید. بعد از دریافت اطلاعات بانکی مرکز مربوطه ما امکان حواله به لیر یا  منات آذربایجان یا درام ارمنستان یا لاری گرجستان را داریم. کارمزد هزینه پرداخت ثبت نام درگرجستان برای هر پرداختی ۴۰ یورو می باشد. هزینه آزمون در این کشور باید حضوری پرداخت گردد که توسط نماینده ما در تفلیس حضورا به نام شما پرداخت خواهد شد.

 

چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام ما تماس بگیرید.

  • صدور رسید  پرداخت بانکی کشور آلمان ظرف چند ساعت جهت ارایه به دانشگاه و موسسات علمی
  • برخلاف صرافی ها,نام شما به عنوان پرداخت کننده در رسید ذکر خواهد شد

 

پرداختی های شما تماما از طریق درگاههای امن و قابل پیگیری قانونی بانکهای کشور انجام می شود.

بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی بلافاصله سفارش شما انجام خواهد شد. شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید. لذا در اسرع وقت نسبت به پرداختیهای خود اقدام بکنید.

توجه!:

چنانچه دانشگاه برای شما صورتحساب ارسال کرده و یا اطلاعات پرداخت روی وبسایت دانشگاه است لطفا اطلاعات فوق را از طریق پشتیبان تلگرام  khezrif@ سایت در اختیار ما بگذارید تا نسبت به پرداخت سفارش شما اقدام گردد.

 

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را در این فیلد وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA

قیمت یورو : ۲۵,۳۰۰ تومان(10/جولای/2020 ساعت 11:07:13)

محدودیت سفارش حداکثر2500
تعداد ارز :

    پشتیبانی یونی پیمنت