پرداخت اپليكيشن فی

برای پرداخت  اپلیکیشن فی دانشگاه لطفا فقط اطلاعات ضروری و مربوط به قرارداد را پر بکنید. چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام با ما تماس بگیرید.

  • صدور رسید  پرداخت بانکی کشور آلمان ظرف چند ساعت جهت ارایه به دانشگاه و موسسات علمی
  • برخلاف صرافی ها نام شما به عنوان پرداخت کننده در رسید ذکر خواهد شد

ما فیلدهای سفارش را برای راحتی مشتری طوری طراحی کردیم تا متقاضی با انتخاب اسم دانشگاه اطلاعات بانکی در فیلدهای مربوطه خودکار پر بشوند. با وارد کردن اطلاعات شخصی حتی الامکان رفرنس پرداخت به طور خودکار برای اکثر دانشگاهها پر خواهد شد. لطفا در صورت مغایرت شماره ایبان (IBAN) که دانشگاه در اختیار شما قرار داده با IBAN  ما از گزینه سایر دانشگاهها استفاده بکنید و خودتان اطلاعات بانکی را طبق صورت حساب دانشگاه وارد بکنید.

لطفا رفرنس پرداخت ( به آلمانی  Verwendungszweck)  را در فرم سفارش به دقت چک بکنید. اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست.

در صورتی که مشکلی در پر کردن رفرنس دارید از پشتیبانی آنلاین تلگرام khezrif@ کمک بگیرید.

بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی بلافاصله سفارش شما انجام خواهد شد. شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید. لذا در اسرع وقت نسبت به پرداختیهای خود اقدام بکنید.

توجه!:

چنانچه دانشگاه برای شما صورتحساب ارسال کرده و یا اطلاعات پرداخت روی وبسایت دانشگاه است لطفا اطلاعات فوق را از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ سایت در اختیار ما بگذارید تا نسبت به پرداخت سفارش شما اقدام گردد.

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را در این فیلد وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA

قیمت یورو : ۱۲,۶۶۴ تومان(17/سپتامبر/2019 ساعت 18:09:06)

محدودیت سفارش حداکثر10000
تعداد ارز :

تلگرام