پرداخت اپليكيشن فی / فینتیبا /خوابگاه/شهریه

برای پرداخت  اپلیکیشن فی دانشگاه لطفا فقط اطلاعات ضروری و مربوط به قرارداد را پر بکنید. چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام با ما تماس بگیرید.

ما امکان پرداخت اپلیکیشن فی هم به صورت حواله بانکی(IBAN) با سویفت (SWIFT) یا ورایز آنلاین از طریق ویزا کارت به تمامی دانشگاه ها و موسسات عالی در هر نقطه ای از جهان را داریم.

  • صدور رسید  پرداخت بانکی کشور آلمان ظرف چند ساعت جهت ارایه به دانشگاه و موسسات علمی
  • برخلاف صرافی ها نام شما به عنوان پرداخت کننده در رسید ذکر خواهد شد

ما فیلدهای سفارش را برای راحتی مشتری طوری طراحی کردیم تا متقاضی با انتخاب اسم دانشگاه اطلاعات بانکی در فیلدهای مربوطه خودکار پر بشوند. با وارد کردن اطلاعات شخصی حتی الامکان رفرنس پرداخت به طور خودکار برای اکثر دانشگاهها پر خواهد شد. لطفا در صورت مغایرت شماره ایبان (IBAN) که دانشگاه در اختیار شما قرار داده با IBAN  ما از گزینه سایر دانشگاهها استفاده بکنید و خودتان اطلاعات بانکی را طبق صورت حساب دانشگاه وارد بکنید.

لطفا رفرنس پرداخت ( به آلمانی  Verwendungszweck)  را در فرم سفارش به دقت چک بکنید. اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست.

پرداخت فینتیبا https://www.fintiba.com /

سایت یونی پیمنت مفتخر هست پرداختی فینتیبا

شما را با کارمزد مناسب در کمترین زمان ممکن انجام بدهد. نظر به اینکه متقاضیانی خیلی زیادی از طریق ما خواهان انجام این حواله هستند نکاتی را خدمت شما عرض می کنیم:
این پرداختی ترجیحا باید در سه پارت انجام بشود. ما برای انجام این حواله ۱۰۰ یورو کارمزد می گیریم. کسانی که خواهان انجام این حواله از طریق ما هستند باید حداقل ده روز قبل با ما هماهنگی لازم را انجام دهند و مبلغ یک میلیون تومان بیعانه را پرداخت بکنند. ما امکان دریافت اسکناس یورو در شهرهای ایروان استانبول تهران تبریز و شیراز را داریم در صورتی که  با اسکناس این پرداختی را انجام بدهید مابه تفاوت نرخ یوروی اسکناس و یوروی حواله ای که بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان هست در روز معامله پرداخت می شود بعد از تسویه ریالی تا ۷۲ ساعت مبلغ ۱۰۴۲۵ یورو در حداکثر سه پارت به فینتیبا پرداخت خواهد شد.

 

جهت انجام پرداختی هایی که از طریق فلای وایر flywire   https://www.flywire.com/هستند باید لینک پرداختی دانشگاه را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم وارد سیستم flywire شده و مبلغ را به واحد پول یورو تبدیل بکنیم تا بتوانیم به شما هزینه نهایی را اعلام بکنیم. سیستم فلای وایر خودش هزینه جابجایی  علاوه بر شهریه دانشگاه  از شما می گیرد. به این پرداختی هزینه کارمزد ما که حداکثر ۸۰ یورو هست اضافه خواهد شد. پرداختی های فلای وایر همان روز سفارش از طرف ما آنی انجام خواهد شد و شما بلافاصله از دانشگاه ایمیل تاییدیه پرداخت را دریافت خواهید کرد. پرداختی های شما کاملا از سیستم امن متصل به بانکی آلمان انجام می شود و قابلیت ریفاند در صورت ریجکنی ویزا را دارد. در صورت رفاند مبلغ ارزی شما را به قیمت نرخ خرید صرافی ملی با کسر ۵ درصد کارمزد حساب خواهیم کرد و مبلغ ریالی را ظرف ۵ روز کاری به حساب ریالی شما واریز خواهیم کرد. 

در صورتی که مشکلی در پر کردن رفرنس دارید از پشتیبانی آنلاین تلگرام khezrif@ کمک بگیرید.

بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی بلافاصله سفارش شما انجام خواهد شد. شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید. لذا در اسرع وقت نسبت به پرداختیهای خود اقدام بکنید.

توجه!:

چنانچه دانشگاه برای شما صورتحساب ارسال کرده و یا اطلاعات پرداخت روی وبسایت دانشگاه است لطفا اطلاعات فوق را از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ سایت در اختیار ما بگذارید تا نسبت به پرداخت سفارش شما اقدام گردد.

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را در این فیلد وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA

قیمت یورو : ۲۵,۳۰۰ تومان(10/جولای/2020 ساعت 11:07:12)

محدودیت سفارش حداکثر10000
تعداد ارز :

    پشتیبانی یونی پیمنت