هزينه اونی اسیست uni-assist

دانشجویانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان هستند در اکثر موارد باید از طریق موسسه اونی اسیست (uni-assist) http://www.uni-assist.de اقدام به اخذ پذیرش بکنند. اونی اسیست برای بررسی اولیه مدارک هزینه دریافت می کند. هزینه درخواست پذیرش به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم ۷۵ یورو و به ازای دانشگاه های بعدی انتخابی برای آن ترم 30 یورو می باشد. به طور مثال اگرشما برای ترم بهار سه دانشگاه و برای ترم پاییز دو دانشگاه را انتخاب نمایید هزینه ترم بهار 135 یورو و هزینه ترم پاییز 105 یورو که در مجموع مبلغ پرداختی 240 یورو خواهد بود.

ما فیلدهای سفارش را برای راحتی مشتری طوری طراحی کردیم تا متقاضی  با وارد کردن اطلاعات شخصی در فیلدهای مربوطه خودکار رفرنس پرداخت و اطلاعات بانک اونی اسیست برای شما پر خواهد شد بطوریکه شما هیچ نگرانی از اشتباه وارد کردن اطلاعات بانکی و رفرنس نخواهید داشت.

چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام ما تماس بگیرید.

اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست.

رفرنس برای اونی اسیست:

  application number, Surname, First Name, dd.mm.yyyy, SoSe18

سفارش شما در کمترین زمان ممکن به اونی اسیست واریز خواهد شد و شما رسید پرداخت بانکی را از طرف ما دریافت خواهید کرد. بعد از دو تا چهار روز هم شما از طرف اونی اسیست تاییدیه مبنی بر پرداخت هزینه از طریق ایمیل و همچنین حساب کاربری اونی اسیست دریافت خواهید کرد. توحه فرمایید که مدت زمان رسیدن وجه به حساب اونی اسیست از یک روز تا دو روز کاری طول می کشد لذا همیشه با توجه به زمان ددلاین پرداخت خود را در اسرع وقت انجام بدهید.
شما می توانید بلافاصله بعد از ایجاد حساب کاربری نسبت به پرداخت هزینه اقدام بکنید و همزمان مدارک تایید شده رابه اونی اسیست ارسال کنید.

پرداختی های شما تماما از طریق درگاههای امن و قابل پیگیری قانونی بانکهای کشور انجام می شود.

بعد از پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی بلافاصله سفارش شما انجام خواهد شد. شما می توانید در حساب کاربری خود وضعیت سفارش خود را پی گیری کنید. ما واریزیهای شما را مستقیما از طریق بانکهای آلمان انجام می دهیم برخلاف بانکهای ایرانی واریز پول به حساب شخص پذیرنده در آلمان آنی صورت نمی گیرد و تا دو روز کاری ممکن هست طول بکشد. روز شنبه و یکشنبه در آلمان روز کاری به حساب نمی آید.

کارمندان ما به فرآیند پرداخت تمامی اپلیکیشن فی های دانشگاه ها آشنایی دارند شما کافی هست فقط جزییات سفارش از قبیل رفرنس پرداخت را درفیلد مربوطه وارد کنید اگر از رفرنس پرداخت مطمین نیستید می توانید از طریق پشتیبان تلگرام  khezrif@ به ما اطلاع بدهید. و یا صورتحساب را از طریق تلگرام به ما ارسال کنید. در صورت لزوم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA

قیمت یورو : ۱۵,۴۰۰ تومان(20/آوریل/2019 ساعت 19:04:47)

محدودیت سفارش حداکثر2500
تعداد ارز :

تلگرام