ساعات کاری : 10:00 صبح تا 12:00 شب

09126341948

تهران، پاسداران، هروی، نبش خیابان آزادی، مجتمع اداری – تجاری ایلیا، واحد 22

سوالات متداول

با کلیک بر روی هر سوال ، پاسخ آن را می توانید مشاهده نمایید.

چطور می توانم به سایت شما اعتماد بکنم؟

سایت یونی پیمنت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن هست که به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود. شما می توانید نظرات مشتریان ما را در بخش نظرات سایت مشاهده بکنید علاوه بر این مشتریان زیادی از خدمات ما استفاده کردند که تجربیاتشان را در گروه‌های اجتماعی از جمله اینجا در میان گذاشتند. همچنین شما می توانید به دفتر سایت در تهران یا شیراز یا تبریز و یا ارومیه حضوری مراجعه بکنید و پرداخت خود را حضوری انجام بدهید.

شما چه خدماتی را ارایه می کنید؟

ما هر پرداختی دانشجویی یا علمی را به هر کشوری و دانشگاهی و موسسه آموزشی انجام میدهیم.

برای انجام پرداختی چه مراحلی را باید بکنم؟

شما از صفحه اصلی نوع پرداختی را که می خواهید انتخاب می کنید و مقدار ارز مورد نیازی که قرار هست به موسسه علمی پرداخت بشود دقیقا وارد می کنید خود محاسبه گر برای شما کارمزد و مبلغ نهایی ریالی را به شما نشان خواهد داد. شما در نهایت همان مبلغ نهایی را پرداخت خواهید کرد. در قسمت تکمیل سفارش اطلاعات خواسته شده و مواردی که لازم هست در سفارش شما لحاظ بشود را ذکر می کنید و پرداخت ریالی را از طرق نمایش داده شده انجام می دهید.

نحوه تسویه ریالی و پرداخت هزینه از طریق سایت شما چطوری هست؟ آیا امکان تسویه با اسکناس ارزی در دفتر شما مقدور هست؟

شما از طریق واریز مستقیم بانکی به یکی از حساب‌های ریالی ما یا کارت به کارت یا از طریق درگاه اینترنتی می توانید مبلغ نهایی را تسویه بکنید.

چنانچه سفارش شما بالای سه هزار یورو باشد امکان تسویه با اسکناس یورو در یکی از دفترهای ما مقدور هست. دقت بفرمایید که نرخ ارز اسکناس و نرخ حواله ای متفاوت هست و مابه تفاوت نرخ هنگام تسویه جداگانه محاسبه می گردد و به شما اعلام می شود. میزان مابه تفاوت به شرایط بازار ارز بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا جهت ثبت سفارش نیاز به ثبت حساب کاربری هست؟

نیازی به ثبت حساب کاربری نیست ولی در صورتی که پرداختی ارزی زیاد دارید ما توصیه می کنیم که حساب کاربری در سایت ما ایجاد بکنید تا در سفارشهای بعدی راحت‌تر  و سریعتر ثبت سفارش بکنید.

بعد از ثبت سفارش و تسویه ریالی چه زمانی سفارش من را انجام خواهید داد؟

ما در سریعترین زمان ممکن سفارش شما را انجام خواهیم داد. معمولا بر حسب حجم سفارش در عرض دو تا پنج ساعت سفارش شما از طرف ما انجام خواهد شد. در شرایطی خاص ممکن هست یک نوع پرداختی تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

آیا شما رسید لاتینی به من جهت ارایه به دانشگاه ارایه خواهید داد؟ چطور من این رسید را دریافت می کنم؟

بلی ما بعد از پرداخت به شما رسید بانکی جهت ارایه به دانشگاه خواهیم داد. شما این رسید را از طریق ایمیلی که در اختیار ما هنگام ثبت سفارش قرار دادید  دریافت می کنید. همچنین شما می توانید این رسید را از طریق پنل کاربری خود در سایت ما دریافت بکنید.

منظور از رفرنس پرداختی چی هست؟ دانشگاه از من خواسته اطلاعاتی را در در رسید بانکی وارد بکنم آیا شما امکان ثبت اطلاعات خواسته شده دانشگاه را در رسید بانکی تان دارید؟

رفرنس پرداختی همان شناسه پرداختی هست هنگام واریز  وجه از طرف ما به حساب دانشگاه این اطلاعات را در فیش پرداختی به دانشگاه وارد می کنیم و دانشگاه این اطلاعات را از طریق سیستم بانکی دریافت می کند. از این طریق دانشگاه شما را پرداخت کننده وجه ارزی شناسایی می کند.

برای ثبت اطلاعات خواسته شده در فیش بانکی موقع سفارش در قسمت رفرنس پرداختی یا یادداشت سفارش ذکر بکنید.

آیا امکان ثبت نام و نام خانوادگی من در رسید بانکی هست؟

بلی اطلاعات خواسته شده را ما در فیش بانکی می توانیم وارد بکنیم برای این منظور موقع ثبت سفارش در قسمت رفرنس پرداختی یا یادداشت سفارش ذکر بکنید.

من یک پرداختی ارزی دارم که در محاسبه گر این ارز پشتیبانی نمی شود چه کار بکنم؟

ما قابلیت پرداخت به هر نوع ارزی را داریم اگر چنانچه قرار هست پرداختی شما با یک ارزی دیگری انجام بشود با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا مبلغ ریالی این نوع ارز  جداگانه محاسبه گردد و به شما اعلام شود. موقع ثبت سفارش حتما در قسمت یادداشت سفارش اعلام بکنید که این پرداختی به چه ارزی باید پرداخت گردد و تعداد ارز پرداختی ذکر شود.

نرخ ارز در بازار پایین تر از آن چیزی هست که در سایت شما ذکر شده هست. چرا؟

نرخ ارزی که در بازار و سایتها اعلام  می شود نرخ ارز اسکناس هست. نرخی که در سایت ما ذکر شده نرخ ارز خدماتی و حواله ای هست که نرخش بالاتر از نرخ اسکناس هست. چون تهیه نرخ حواله ای بسیار سختتر از تهیه اسکناس هست مخصوصا که کشور ما در شرایط تحریم هست. علاوه بر آن این ارز در حساب‌ بانکی هست و پول سفید می باشد و مالیات این ارز داده شده هست پس طبیعی هست که نرخ این نوع ارز بالاتر از نرخ  ارز در بازار آزاد باشد.

شما برای پرداختی ارزی چه مقدار کارمزد می گیرید؟

کارمزد ما بستگی به نوع پرداختی و مقدار ارز سفارش داده شده دارد. در محاسبه گر سایت هنگام ثبت سفارش این کارمزد نمایش داده خواهد شد.

اگر سفارش مورد نظرم را پیدا نکردم چه کار باید بکنم؟

چنانچه سفارش خودتان را در خدمات ارایه شده ما پیدا نکردید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی بکنیم.

ساعات کاری شما کی هست؟ من زمان خاصی باید سفارش ثبت بکنم؟

ما از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۲ بامداد سفارشها را بدون وقفه انجام می دهیم. شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید ثبت سفارش بکنید و هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

من برای پرداخت خود اطلاعاتی از قبیل IBAN و BIC دارم می توانم سفارشم را از طریق شما انجام بدهم؟

بلی این نوع پرداختی حواله بانکی یا واریز به حساب بانکی محسوب می شوند و ما توانایی انجام این نوع پرداختی را داریم.

آیا شما امکان پرداخت آنلاین از طریق ویزا کارت یا مستر کارت دارید؟

بلی ما امکان پرداخت از این روش را داریم.

آیا شما امکان پرداخت از طریق پی پال را دارید؟

بلی ما امکان پرداخت از این روش را داریم.

آیا شما امکان پرداخت آنلاین یا حواله بانکی دارید؟

بلی ما امکان پرداخت از این روش را داریم.

اپلیکیشن فی من باید از قسمت پروفایل دانشگاهی من باید پرداخت گردد شما می توانید این پرداختی را انجام بدهید؟

بلی ما امکان پرداخت از پروفایل دانشگاهی شما را داریم به شرطی که اطلاعات کارت بانکی ما در پروفایل شما ذخیره نگردد. برای این منظور موقع ثبت سفارش لطفا لینک ورودی به پروفایل شما و همچنین نام کاربری و پسورد و ‌دستورالعمل پرداخت را در قسمت یادداشت پرداخت ذکر بکنید.

آیا از طریق شما می توانیم از خارج کشور به ایران پول بفرستیم یا امکان نقد کردن در آمد ارزی از طریق شما امکان پذیر هست.

بلی امکان پذیر هست لطفا برای این منظور با پشتیبانی تماس بگیرید..

آیا امکان ریفاند از طرف شما مقدور هست؟

بلی در صوتی که پرداختی شما به هر دلیلی ریفاند بشود ما قابلیت دریافت این ریفاند در حساب ارزی مان داریم. بعد از دریافت ریفاند در ۷ روز کاری مبلغ ریالی با کسر  هزینه های مربوطه به  حساب ریالی شما  واریز خواهد شد. نرخ ارز ریفاند طبق نرخ خرید عرفی صرافی ها در اروپا محاسبه خواهد شد و بعد از کسر 10  درصد به عنوان کارمزد (حداقل 25 یورو) معادل ریالی به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا امکان پرداخت هزینه ریالی توسط اعضای خانواده یا آشنایان برای سفارش من امکان پذیر هست؟

هزینه های سفارش فقط باید از طریق حساب بانکی به نام خود متقاضی انجام گردد.