نحوه­ افتتاح حساب بلوک شده در آلمان از طریق Fintiba چگونه است؟

دانشجویان ایرانی که قصد تحصیل در آلمان دارند و از یک کشور ثالث مثل ارمنستان یا ترکیه برای اخذ ویزا اقدام می کنند باید قبل از مصاحبه سفارت حساب حساب بلوکه شده در آلمان باز بکنند و مبلغ بلوکه شده را به این حساب واریز بکنند. این حسابها را می توان کاملا آنلاین باز کرد. در حال حاضر فینتیبا راحت ترین بانکها هست که برای ایرانی ها حساب باز می کند. برای افتتاح حساب بلوک شده در آلمان  مراحل زیر را دنبال کنند:

  • در وب سایت ( فینتیبا ) ثبت نام کنید.
  • فرم درخواستی را به درستی تکمیل کنید به کمک پلتفرم آنلاینی که در اختیار شما گذاشته شده اطلاعات حساب بانکی مسدود شده را چک کنید
  • مقدار پولی که از شما درخواست شده را به این حساب بانکی واریز کنید
  • پس از پردازش درخواست و انتقال پول توسط سایت ما، ایمیلی با نام Sperrkonto دریافت می ­کنید

خوبی افتتاح حساب بلوک شده در آلمان از طریق فینتیبا این است که کل فرایند کاملا آنلاین بوده و نیازی به ارسال اصل مدارک به صورت فیزیکی نیست. شما معمولا مدارک اقامتی کشوری را دارید برای اثبات مقیم بودن در کشور ثالث را ارایه بدهید.

چطور می­توان  پول را از طریق سایت یونی پیمنت  به حساب بلوک شده واریز کرد و چه فرایندی دارد؟

نظر به اینکه متقاضیانی خیلی زیادی از طریق ما خواهان انجام این حواله هستند در اسرع وقت با ما هماهنگی لازم را انجام دهند  ما امکان دریافت اسکناس یورو در شهرهای ایروان آنکارا استانبول تهران تبریز اصفهان و شیراز را داریم در صورتی که بخواهید با اسکناس این پرداختی را انجام بدهید مابه تفاوت نرخ یوروی اسکناس و یوروی حواله ای که بین 500تا 900 تومان هست در روز معامله پرداخت می شود بعد از تسویه ریالی تا ۷۲ ساعت مبلغ ۱۰۴۲۵ یورو  به فینتیبا پرداخت خواهد شد.

 

نمونه پرداختی ما به فینتیا

 

 

 

 

 

 

چطور می­توان به پول واریزی به حساب بلوک شده دسترسی پیدا کرد؟

به هیچ وجه پس از افتتاح حساب بلوک شده در آلمان به مبلغ واریزی دسترسی مستقیم نخواهید داشت اما می­توانید با ورود به آلمان یک حساب معمولی جیرو کونتو باز کنید و هر ماه طبق مبلغ مجازی که مشخص شده پول را انتقال دهید.

در صورت رد درخواست ویزای دانشجویی آلمان تکلیف حساب بلوک شده چیست؟

در صورتی که با درخواست ویزای دانشجویی شما موافقت نشود می­ توانید با فینتیبا یا کنسولگری آلمان تماس بگیرید تا با ارائه­ مدارک لازم پول واریز شده به جز پول واریزی بابت انتقال و دریافت خدمات را به حساب خود برگردانید. متقاضیانی که از طریق ما پول را واریز کردن امکان ریفاند این مبلغ را از طریق حسابهای ما دارند.

 

https://www.youtube.com/watch?v=U400NdZou84