جهت انجام پرداختی هایی که از طریق flywire فلای وایر  https://www.flywire.com/هستند باید مبلغ پرداختی اصلی و اسم لاتین دانشگاه را از طریق پشتیبانی در اختیار ما بگذارید تا بعد از ورود به سیستم flywire مبلغ نهایی را به واحد پول یورو تبدیل بکنیم تا بتوانیم به شما هزینه نهایی را اعلام بکنیم. سیستم فلای وایر خودش هزینه جابجایی  علاوه بر شهریه دانشگاه از شما می گیرد. به این مبلغ نهایی کارمزد ما هم اضافه خواهد شد. کارمزد ما برای این پرداختی در حال حاضر حداکثر ۱۵۰ یورو می باشد که بر اساس میزان مبلغ شهریه تعیین می گردد. پرداختی های فلای وایر در همان روز سفارش از طرف ما انجام خواهد شد و شما بلافاصله از فلای وایر ایمیل تاییدیه پرداخت را دریافت خواهید کرد. پرداختی های شما کاملا از سیستم امن متصل به بانکی آلمان انجام می شود و قابلیت ریفاند در صورت ریجکنی ویزا را دارد. در صورت ریفاند مبلغ ارزی شما را به نرخ عرف خرید صرافی با کسر ۵ درصد کارمزد حساب خواهیم کرد و مبلغ ریالی را ظرف ۵ روز کاری به حساب ریالی شما واریز خواهیم کرد. 

https://www.flywire.com/how-it-works

توجه!:

چنانچه دانشگاه برای شما صورتحساب ارسال کرده و یا اطلاعات پرداخت روی وبسایت دانشگاه است لطفا اطلاعات فوق را از طریق پشتیبان تلگرام khezrif@سایت در اختیار ما بگذارید تا نسبت به پرداخت سفارش شما اقدام گردد.

 

در فرم سفارش اطلاعات مربوط را پر بکنید و در قسمت یادداشت سفارش اطلاعات اضافی از قبیل اسم لاتین دانشگاه و شماره دانشحویی یا پرونده یا هر اطلاعاتی که دانشگاه برای پرداخت در اختیار شما گذاشته هست.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام:https://t.me/joinchat/CInbfw6mp-vKpnwzU9rXaA