دانشجویانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های آلمان هستند در اکثر موارد باید از طریق موسسه یونی اسیست (uni-assist) http://www.uni-assist.de اقدام به اخذ پذیرش بکنند. اونی اسیست برای بررسی اولیه مدارک هزینه دریافت می کند. هزینه درخواست پذیرش به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم ۷۵ یورو و به ازای دانشگاه های بعدی انتخابی برای آن ترم 30 یورو می باشد. به طور مثال اگرشما برای ترم بهار سه دانشگاه و برای ترم پاییز دو دانشگاه را انتخاب نمایید هزینه ترم بهار 135 یورو و هزینه ترم پاییز 105 یورو که در مجموع مبلغ پرداختی 240 یورو خواهد بود.

ما فیلدهای سفارش را برای راحتی مشتری طوری طراحی کردیم تا متقاضی  با وارد کردن اطلاعات شخصی در فیلدهای مربوطه خودکار رفرنس پرداخت و اطلاعات بانک اونی اسیست برای شما پر خواهد شد بطوریکه شما هیچ نگرانی از اشتباه وارد کردن اطلاعات بانکی و رفرنس نخواهید داشت.

چنانچه مشکلی در پر کردن فرم سفارش داشتید می توانید از طریق پشتیبان سایت و یا تلگرام ما تماس بگیرید.

اطلاعات رفرنس پرداخت موقع  واریز پول به بانک پرداخت کننده آلمان از طرف ما اعلام می شود و بانک مقصد و صاحب حساب دریافت کننده حواله عینا این اطلاعات را دریافت می کند. دانشگاه  از این طریق می فهمد که حواله از طرف شما واریز شده هست.

رفرنس برای اونی اسیست:

  application number, Surname, First Name, dd.mm.yyyy, SoSe18

شما می توانید بلافاصله بعد از ایجاد حساب کاربری نسبت به پرداخت هزینه اقدام بکنید و همزمان مدارک تایید شده رابه اونی اسیست ارسال کنید.

🔔🔔🔔🔔یونی اسیست اخیرا تغییرات مثبتی در زمینه نحوه پرداخت کردن هزینه های اپلای انجام داده و دو گزینه پرداخت

✅.آنلاین از طریق ویزا کارت
✅.واریز آنی آنلاین را اضافه کرده
هست.
قبلا فقط امکان واریز بانکی و فرستادن اطلاعات ویزا کارت از طریق پست امکان پذیر بود.

افزودن این دو گزینه الان کار را بسیار راحت‌تر و سریعتر کرده هست و مثل قبل نیاز به صبر کردن برای رسیدن پول به اسیست نیست. با این روش حتی تا ثانیه آخر ددلاین امکان واریز مستقیم هزینه می باشد.

برای انجام سفارش از این طریق حتما هنگام ثبت سفارش از طریق سایت یونی پیمنت
uni-payment.com
در قسمت توضیحات سفارش برای ما اطلاعات نام کاربری و پسورد یونی اسیست را بفرستید تا سفارش شما از این طریق آنی انجام بشود.

گروه مشاوره و اخذ پذیرش آلمان در تلگرام : اینجا را کلیک کنید